KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17262027

nr 1726 2027

Tomas Mandel

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, Signerad, Åsögatan mot Åsöberget. Signerad. Olja på duk 29x23 cm, yttermått inklusive ram: 38x33 cm

Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 22 september 2025
kl 19:22:30

  • Tema
  • 22 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Tomas Mandel

Läs mer om Tomas Mandel